Marta Kopeć

radca prawny

Specjalizuję się w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Mocno wspieram przedsiębiorców w tworzeniu dobrych zakładów pracy, ale nie pozwalam na nieludzkie traktowanie pracowników.
[Więcej >>>]

Witam Cię na moim blogu!

Marta Kopeć09 marca 2018Komentarze (0)

Hej! Fajnie, że wpadłeś na mojego bloga! Chcesz zwolnić pracownika? Super! Powiem Ci, jak to zrobić…

O nie, to nie tak!

Na moim blogu przede wszystkim dowiesz się, jak tego nie robić. Postaram się przekonać Cię, że pracownik to wartość firmy i warto się nim czasem zainteresować, a nie od razu zwalniać.

Ale jeśli pracownik nie jest wart uwagi, albo nie pasuje do układanki, trzeba się z nim rozstać. Powiem Ci wtedy, jak zrobić to bezpiecznie, ale i z klasą.

Zwolnienie z klasą to chyba jedno z trudniejszych umiejętności, ale pozostawia czyste sumienie. Czyste sumienie pozwala żyć, a pracujemy, żeby żyć!

Zatem zaczynamy!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: (22) 501 56 10e-mail: sekretariat@kkz.com.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@kkz.com.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: